Elektroservis pro domácnosti i firmy

Provádíme elektromontážních prací a dodávek v oboru silnoproudých a slaboproudých instalací do 1000V. Rozsah dodávek a montáží je od projektu přes realizaci až po revizi v bytech, obytných domech, průmyslových halách, administrativních a obchodních centrech, hotelech.
Přehled poskytovaných služeb
NAŠE SPECIALIZACE
Kompletní silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, profesionální a individuální přístup.
Elektroinstalace
Nabízím profesionální služby v oblasti silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací (do 1000 Vac a 1500 Vdc). Realizuji projekty pro byty, rodinné domy, administrativní budovy a průmyslové objekty.
Elektromontážni práce
Provádím spolehlivé montáže, opravy a rekonstrukce bytové a průmyslové elektroinstalace.
Chytrý dům od LOXONE
Do vaší budovy či domácnosti odborně nainstalujeme systém inteligentní elektroinstalace, která vám umožní prakticky, jednoduše a především intuitivně komunikovat se všemi elektrozařízeními vaší domácnosti. Díky LOXONE budete moci zařízení řídit a ovládat klidně i na dálku a z jednoho místa.
LED Technologie
Nutnost úspory elektrické energie je téma, které aktuálně rezonuje celou společností. Soustředíme se na to a všem zájemcům o ekologii a ochranu vlastních financí dodáme a nainstalujeme veškeré prvky a komponenty LED technologií, v interiérech, v exteriérech, ale i jako součást elektroniky.
EZS - Elektronické zabezpečovací systémy
Chcete-li a žít v bezpečí a chránit vaše bydlení, prostory k trávení volného času či k podnikání? Poskytneme vám elektronický zabezpečovací systém, který spolehlivě detekuje požár, záplavu vodou, únik plynu, ale i zloděje či jiné nezvané hosty a vetřelce.
CCTV - Kamerové systémy
Dodáme vám a nainstalujeme kamerové systémy CCTV (průmyslové kamery, monitorovací systémy) a propojíme je s dalšími prvky elektronických zabezpečovacích systémů, čímž zajistíme trvalý monitoring vašich prostor – ať už průmyslových či obchodních center, garáží, výrobních hal nebo vašich soukromých budov, rodinných domů, bytů i všech dalších komerčních a nekomerčních prostor.
EVS - Elektronické vstupní systémy
Díky implementaci docházkového či přístupového systému bude monitorováno plnění pracovních povinností vašich zaměstnanců. Rádi vám elektronický vstupní systém nainstalujeme a nastavíme.
EPS - Elektronická požární signalizace
Odbornou instalací elektronické požární signalizace zajistíme kontrolu a bezpečnost – například pomocí kamerového systému. Poplachový a zabezpečovací systém bezpečně ochrání váš objekt proti šíření požáru zevnitř.
SKS - Strukturované kabelážní systémy
Strukturovaná kabeláž umožňuje v rámci budovy přenos digitálních a analogových signálů bez nutnosti instalace speciálních kabelových rozvodů, To pro vás znameát ekonomické řešení s minimalizací dalších investic.
Potřebujete nové datové rozvody v budovách, rodinných domech i kancelářských prostorách?
ISB - Integrace systémů budov
Umožňuje softwarové řešení pro správu, vizualizaci, integraci a ovládání vzdálených objektů klienta např. bezpečnostních systémů včetně managementu lidí a prostředků z jednoho místa přes webové rozhraní. Rádi s vámi prokonzultujeme, který ze vzájemně provázaných modulů pro vaše podnikání potřebujete.
Revize
Jsme odborníci na slovo vzatí, a proto vám zajistíme kompletní revizi všech elektrických zařízení i elektroinstalací v bytech, rodinných domech, komerčních centrech a průmyslových objektech počínaje prohlídkou, měřením (impedance poruchové smyčky, izolační odpor, vybavovací hodnoty proudových chráničů), posouzením použitých komponent, správnosti technické dokumentace až po shodu dokumentace s reálným provedením.
Projektová dokumentace
Připravíme vám zpracování kompletní projektové dokumentace rozvodů, rozvaděčů pro váš byt, dům, komerční i průmyslový objekt, a to včetně zajištění veškerých inženýrských činností.
Používáme kvalitní značkové technologie
Naši partneři
Vždy se snažíme být krok před konkurencí!
Napište nám
Kontaktní informace
Ozvěte se nám a nechejte si vypracovat nabídku!
Sídlo naší společnosti se nachází v Praze, ale rádi za vámi dojedeme nejen do blízkého okolí Prahy. Dle dohody jsme schopni realizovat zakázky i ve vzdálenějších lokalitách.
+420 771 207 277
info@tepenergy.cz

TEP Energy s.r.o.
IČ: 02058375

Knovízská 2410/2,
149 00, Praha 11-Chodov
Ještě váháte? Nechte si vypracovat nabídku!